Azartinių lošimų problema „Twitch“ tinkle neseniai išryškėjo po to, kai Slikeris, transliuojantis VR žaidimus, „Counter-Strike“ ir „Valorant“, buvo apkaltintas skolinęsis šimtus tūkstančių dolerių iš savo žiūrovų, moderatorių ir kitų transliuotojų, neketindamas jų grąžinti. Per „Discord“ skambutį Slikeris prisipažino, kad pinigus naudojo internetiniams lošimams. „Nenoriu jokios užuojautos šiuo atveju. Tai tiesa, tai bjauru“, – sakė jis. Atsiprašymo vaizdo įraše, Slikeris paaiškino, kad jis tapo priklausomas nuo lošimų po to, kai įsitraukė į „CS:GO Lounge“ lošimus, o vėliau perėjo prie lošimų pinigais.
Diskutuojant apie azartinius lošimus „Twitch“ neišvengiamai buvo paminėta svetainės kategorija „Slots“, kuri šiuo metu turi daugiau žiūrovų nei „Fortnite“. Tai septinta pagal populiarumą kategorija apskritai. Žiūrovai stebi, kaip transliacijų dalyviai į virtualius lošimo automatus ir kortų žaidimus, dažnai kriptovaliutų kazino, įdeda tūkstančius dolerių, nesuvokdami, kad gali žaisti „namų pinigais“, o ne rizikuoti savais.
Kai hashtagas #TwitchStopGambling įgavo pagreitį, streameriai pasiūlė bent savaitę per Kalėdas streikuoti, kad paskatintų „Twitch“ uždrausti azartinių lošimų svetainių transliacijas. „Twitch“ reagavo greitai ir, kaip teigiama jos pareiškime, „10/18 d. atnaujinsime politiką, kad uždraustume transliuoti azartinių lošimų svetaines, kuriose yra lošimo automatų, ruletės ar kauliukų žaidimų, neturinčių licenzijų nei JAV, nei kitose jurisdikcijose, užtikrinančiose pakankamą vartotojų apsaugą. Tarp tokių svetainių bus „Stake“, „Rollbit“, „Duelbits“ ir „Roobet“. Tačiau judėdami į priekį galime nustatyti ir kitas“.
Tačiau „Twitch“ formuluotė palieka atviras duris licencijuotoms azartinių lošimų svetainėms. Jungtinėse Amerikos Valstijose internetiniai lošimai šiuo metu yra legalūs Konektikute, Delavere, Mičigane, Naujajame Džersyje, Pensilvanijoje ir Vakarų Virdžinijoje. Pareiškime taip pat sakoma: „Mes ir toliau leisime svetaines, kuriose daugiausia dėmesio skiriama sporto lažyboms, bei pokeriui“.
„Twitch“ neryžtingumas žengti toliau ir visiškai uždrausti lošimus savo svetainėje gali būti susijęs su tuo, kad, kaip teigiama „StreamElements“ pareiškime, pateiktame portalui GamesIndustry.biz, „žaidimų automatų“ kategorija per metus išaugo „66 %“, o praėjusį mėnesį buvo stebėta daugiau kaip 50 mln. valandų. Twitch“ pareiškimas baigiamas žodžiais: „Netrukus pasidalinsime konkrečiais mūsų lošimų politikos atnaujinimais, įskaitant visą politikos formuluotę, kad visiems būtų aiškios mūsų naujosios taisyklės prieš joms įsigaliojant 10/18 d.“