PAMIRŠOTE PRISIJUNGIMO DUOMENIS?

Tel.: (8-663) 55599

El. paštas: info@ggarena.lt

GG Arenos naujienos

Naujas siaubo žaidimas „Scorn“

"Scorn" yra vienas įdomiausių šios kartos siaubo žaidimų, o nauja filmuota medžiaga atskleidžia, su kuo susidurs žaidėjai.

Netrukus sulauksime kito „Terraria“ atnaujinimo

"Terraria" kūrėja "Re-Logic" skelbia, kad kitas didelis žaidimo turinio atnaujinimas turi oficialią išleidimo datą ir pasirodys netrukus.
Kova prieš nelicenzijuotų lošimų transliacijas pagauna pagreitį.

„RTX 40“ Serijos palyginimas su „RTX 30“ serija.

Ar tikrai galime tikėtis RTX 40 serijos, kaip pigesnių, bei galingesnių vaizdo plokščių?

„League of Legends“ patobulino Blitzcrank.

Ar pamatysime Blitzcrank'ą top lane, bei džiunglėse?

„Valve“ bando susigrąžinti žaidimą.

Su sukčiavimo problema "Valve" kovoja jau daugelį metų, bandydama atsikratyti sukčiautojų.
"Astralis" žaidėjas Kristian "k0nfig" Wienecke patyrė komplikuotą čiurnos lūžį ir nedalyvaus artėjančiose regioninėse "Major" reitingo atrankinėse varžybose į CS:GO IEM Rio Major turnyrą. Vietoj jo į pagrindinį turnyro sąrašą pateks "Astralis Talentų" žaidėjas Mikkel "MistR" Thomsen.
Čia viskas vyksta, kitaip nei įprasta, žaidžiama ne komandomis, o vienas prieš vieną. Nėra, kas padėtų laimėti. Nėra, ką kaltinti pralaimėjus. Visa atsakomybė - tik ant pačio žaidėjo pečių.

„VALORANT Mobile“ nutekinta informacija

Į internetą nutekėjo keletas naujų VALORANT Mobile nuotraukų. Vienas gerbėjas socialiniame tinkle "Twitter" paskelbė keletą nutekintų neišleisto žaidimo "VALORANT Mobile" vaizdų, įskaitant tai, kas atrodo kaip prisijungimo ekranas ir žaidimo meniu. Kitas nutekintojas DannyINTEL taip pat pasidalijo informacija apie žaidimą, teigdamas, kad žaidėjai buvo pakviesti privačiai išbandyti žaidimą.

5×5 CSGO

Kartu su Ukrainos cybersport’o klubu „Legion“ parengėme jums tarptautinį CS:GO 5×5 + MIX turnyrą. Jau pirmąjį spalio šeštadienį žadame užkurti tikrą pirtį šio žaidimo žemėlapiuose. Jei neturi komandos – tai ne bėda!

Valorant naujas agentas

Neseniai buvo atskleista pirmoji informacija apie kitą „Valorant“ agentą 21 „Mage“. Jo galimas vardas gali būti Varun Batra, o tai rodo, kad jis yra vyriškos lyties personažas iš Indijos. Vidiniame tinklaraštyje „ValorLeaks“ aprašyti veikėjo gebėjimai, pateikta žaidimo ekrano nuotrauka.
Į VIRŠŲ